18:01
Останній дзвоник

Дорогі учні, шановні педагоги та батьки!

Прийміть щирі вітання від Нижньовербізької об’єднаної територіальної громади зі святом Останнього дзвоника, що символізує закінчення навчального року!

Упродовж року на цю мить з нетерпінням чекають і діти, й дорослі. Останній шкільний дзвоник для кожного лунає по-різному. Для тих, кому належить ще продовжити навчання, він радісно сповіщає про початок веселих літніх канікул. Тож від усього серця бажаю здобувачам освіти гарного й цікавого відпочинку, набратися незабутніх вражень та сил перед початком нового етапу навчання.

А для випускників сьогоднішній дзвоник пролунає востаннє, нагадуючи про те, що дитинство закінчилося і вони стали дорослими людьми.

Нехай відлуння цього останнього дзвоника для вас залишиться спогадом про безтурботне, щасливе дитинство. Ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Бажаю, щоб цей шлях був щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками. Вірю, що Ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте  успішну долю, будете гідними творцями свого життя. Адже Ви – майбутнє нашої країни, люди, від яких залежить, якою в майбутньому стане Україна.

Висловлюю безмежну подяку педагогам за їхню щоденну натхненну, самовіддану, невтомну творчу роботу, за терпіння, віру в здібності й таланти своїх вихованців.

А всім батькам зичу, щоб діти обов’язково виправдали Ваші батьківські надії та стали гідним продовженням свого роду.

Вітаю усіх із святом Останнього дзвоника, з успішним закінченням ще одного шкільного року, який кожному подарував нові знання, нові враження, нові плани на майбутнє!

З повагою

сільський  голова Нижньовербізької об’єднаної територіальної громади

М’якущак Ярослав Юрійович

Хай щастить!!!

Переглядів: 276 | Додав: taras_yavdoschniak | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar